Skonfiskowano kokainę przemycaną w czekanach


Przemytnik narkotyków usiłował wwieźć do Szwajcarii 1,3 kg kokainy ukrytej w czekanach do wspinaczki, ale na lotnisku w Zurychu policjant, amator alpinizmu, udaremnił tę próbę - podała w środę szwajcarska policja.

Reformowanie totalitarnego państwa to niebezpieczne zajęcie. Przekonał się o tym Pak Nam Gi, szef wydziału finansowego i planowania rządzącej Partii Pracy Korei, który nieudaną reformę walutową przypłacił życiem. Przed wyjazdem do Czarnogóry na mecz eliminacji ME reprezentacja Polski piłkarek ręcznych rozegrała w Tarnowie towarzyski mecz z Gwiazdami Polskiej Ligi, wytypowanymi przez 12 trenerów ligowych zespołów. Lepsza okazała się drużyna Gwiazd 31:26 (9:13). Działacze Związku Polaków na Białorusi (ZPB) zbierają podpisy w obronie Domu Polskiego w Iwieńcu - poinformował działacz związku Andrzej Poczobut. Od poniedziałku budynek jest zajęty przez białoruską milicję.Sekretarz generalny NATO Anders Fogh Rasmussen poinformował w piątek, że przynajmniej 25 państw z 44 uczestniczących w natowskich Międzynarodowych Siłach Wsparcia Bezpieczeństwa w Afganistanie (ISAF) zadeklarowało zwiększenie swych kontyngentów wojskowych w Afganistanie o około 7 tys. w 2010 roku. Zmarł wnuk brytyjskiego premiera Winstona Churchilla. Był przyjacielem powojennej polskiej emigracji żołnierskiej i działaczem polsko-brytyjskiego komitetu budowy pomnika katyńskiego w Londynie. Miał 69 lat. Jeden z adwokatów Romana Polańskiego określił jako "szantaż" oskarżenie brytyjskiej aktorki Charlotte Lewis pod adresem reżysera i przypomniał jej wywiad z roku 1999, w którym miała powiedzieć, że to ona "w wieku lat 17 uwiodła Polańskiego".

"Naszym celem jest wygranie mistrzostw świata w Lublanie i powrót do światowej elity"- powiedział Ted Sator, nowy szkoleniowiec hokejowej reprezentacji Węgier na serwisie internetowym mistrzostw hockey2010-slo.com. Jego zespół będzie jednym z pięciu rywali "Biało-czerwonych" podczas turnieju w stolicy Słowenii.

Ministrowie ds. europejskich Polski, Wielkiej Brytanii, Niemiec i Francji chwalą Ukrainę za demokratyczne wybory prezydenckie z 17 stycznia oraz zachęcają do reform, które wzmocnią ją samą oraz jej pozycję w stosunkach z Unią Europejską. Reprezentant gospodarzy Yong-Kwon An z wynikiem 445 kg w dwuboju zdobył tytuł mistrza świata w kategorii +105 kg w mistrzostwach świata w podnoszeniu ciężarów, które odbywają się w południowokoreańskim Goyang City.

Prezes PZN, Apoloniusz był szczęśliwy ze srebrnego medalu wywalczonego przez Adama Małysza podczas konkursu na dużej skoczni w Whister. Przyznał, że liczy nasz najlepszy skoczek dotrwa w znakomitej formie do igrzysk w Soczi. Kumulacja głównej wygranej w wysokości ponad 6,5 mln lewów (3,3 mln euro), która będzie w czwartek losowana w bułgarskim państwowym totolotku, wywołała gorączkę kupowania kuponów - poinformowały w bułgarskie media. Komisja Ligi nałożyła karę finansową w wysokości dwóch tysięcy złotych na zawodnika Cracovii Marcina Cabaja w związku z jego niesportowym zachowaniem (obraźliwy gest) podczas meczu 8. kolejki Ekstraklasy Jagiellonia Białystok - Cracovia.Wyjaśnienie wszystkich okoliczności, związanych z pozytywnym wynikiem badań antydopingowych przeprowadzonych u Kornelii Marek podczas igrzysk w Vancouver, zależy od prawdomówności osób, które stawią się przed komisją PZN - uważa prof. Zbigniew Waśkiewicz. Jedna trzecia palaczy papierosów na świecie mieszka w Chinach - informuje pismo naukowe "Lancet", dodając, że do 2025 roku tytoń będzie powodem śmierci 2 mln osób w tym kraju rocznie. Narodowe Muzeum Walii w Cardiff zorganizuje w poniedziałek rytualną ceremonię zwrotu przechowywanych tam szczątków rdzennych mieszkańców Nowej Zelandii poprzedzającą ich przekazanie Maorysom - donosi BBC Wales.

Polscy ekolodzy zostali aresztowani w Szwecji


Wśród 27 ekologów z międzynarodowej organizacji Greenpeace zatrzymanych za wtargnięcie na teren elektrowni atomowej Forsmark pod Sztokholmem jest ośmiu obywateli Polski - poinformowała szwedzka policja.

Kołtoń: Kibice i biznes wymusili Smudę


Akcja bojkotu PZPN okazała się nadzwyczaj skuteczna. Majewski padł już po dwóch meczach, a w roli strażaka związek zatrudnił Smudę. Nie ma co ukrywać, to wielka zasługa kibiców, ale i biznesu, który chce się reklamować poprzez futbol.

Wypadek autokaru z uczniami


Jedna osoba zginęła, kolejnych dziesięć zostało rannych w wypadku autokaru w Hiszpanii. Pojazdem podróżowali uczniowie z Holandii.

Rozbiór Valencii nieunikniony


Villa i Zigic sprzedani, Juan Mata o krok od Barcelony, David Silva blisko Manchesteru City, Turcy kuszą Joaquina, Pablo łączony z Premier League - hiszpańska prasa staje się bardzo monotematyczna. Valencię czeka gruntowana przebudowa. Wszystkiemu winne kolosalne długi.

Rosja: skazano sprawców zamachu na "Newskij Ekspress"


Dwaj mężczyźni z Inguszetii zostali skazani dziś na karę czterech i 10 lat więzienia w związku z atakiem bombowym w roku 2007 na pociąg ekspresowy łączący dwa główne miasta Rosji: Moskwę i Petersburg. W następstwie ataku rannych zostało ok. 60 osób.

estymacja nieruchomości to nasza fach sztuczny. Jeżeli chcesz złożyć zamówienie wycenę nieruchomości na terenie Warszawy zapraszamy aż aż do kontaktu z naszym biurem. Miejscowy znawca majątkowy Warszawy wyceni twoją własność nieruchome do środka maniera wypłacalny plus profesjonalny. Na rynku wyceny nieruchomości istniejemy od kilkunastu lat. Wyceniamy na terenie Warszawy działki oraz mieszkania. Krajowy smakosz majątkowy Warszawy wyceni dodatkowo budowla wolnostojący czy jakąkolwiek inną własność nieruchome. Zapraszamy aż aż do kontaktu z naszym rzeczoznawcą na terenie Warszawy plus okolic. Nasze wyceny nieruchomości Syreni warownia to zawżdy całokształt profesjonalizmu. Zapraszamy aż aż do naszych wycen nieruchomości oraz przedsiębiorstwa chcące nazwać koszt swoją działanie. Znawca majątkowy Syreni warownia z naszego biura dojedzie bez

http://www.wycenianie.com.pl/ Warszawa

owijania wewnątrz bawełnę aż aż do twojej siedziby przybliżenie nieruchomości to nasza fach sztuczny. Gdyby chcesz złożyć zamówienie wycenę nieruchomości na terenie Warszawy zapraszamy aż aż do kontaktu z naszym biurem. Polski rzeczoznawca majątkowy Warszawy wyceni twoją krocie do środka nienaturalność wypłacalny plus profesjonalny. Na rynku wyceny nieruchomości istniejemy odkąd momentu kilkunastu lat. Wyceniamy na terenie Warszawy działki i mieszkania. Krajowy specjalista majątkowy Warszawy wyceni i budowla wolnostojący azali jakąkolwiek inną własność nieruchome. Zapraszamy aż aż do kontaktu z naszym rzeczoznawcą na terenie Warszawy również okolic. Nasze wyceny nieruchomości Warownia powyżej Wisłą to nieustannie całość profesjonalizmu. Zapraszamy aż aż do naszych wycen nieruchomości oraz przedsiębiorstwa chcące nazwać cena swoją działanie. Znawca majątkowy Miasto stołeczne Nasz z naszego biura dojedzie pionowo spośród mostu aż aż do twojej siedziby