Gorillaz na Open'erze!


Gorillaz Sound System i The Hives wystąpią podczas festiwalu Open'er 2010, który tradycyjnie odbędzie się w Gdyni.

Woody Allen wystąpił we wtorek, 30 marca, ze swym New Orleans Jazz Band w słynnym teatrze La Fenice w Wenecji. Rekord uczestników (750!), dużo dobrych męskich głosów i Batman na scenie - casting we Wrocławiu do programu "Śpiewaj i walcz" obfitował w spore atrakcje. Francuska prasa omawia w sobotę paryską premierę spektaklu Krzysztofa Warlikowskiego "Tramwaj", według słynnej sztuki Tennessee Williamsa. "Tramwaj" podzielił recenzentów.Festiwal Tauron Nowa Muzyka w tym roku po raz pierwszy zawita do Katowich. Zagrają również m.in.: Mum, Flying Lotus, The Bug, Fever Ray, Ebony Bones, Dan Decon Ensemble, Pivot, Tim Exile i Onra. Poznaliśmy już oficjalny rozkład występów na tej imprezie. Autor "Koraliny", Henry Selick, planuje trzy kolejne animacje. Słynna aktorka Elizabeth Taylor poinformowała we wtorek, 6 października, że wybiera się do szpitala na operację serca i poprosiła o modlitwy za swoje zdrowie.

"Jestem tym zmęczona i troszkę sfrustrowana" - tak o porównaniach do Edyty Górniak mówi w wywiadzie dla "Angory" Paulla.

Za pięć lat dokumenty z tajnych archiwów watykańskich dotyczące Piusa XII zostaną udostępnione badaczom - ujawnił prefekt archiwum, biskup Sergio Pagano. W piątkowym wywiadzie dla dziennika "Il Messaggero" wyjaśnił, że archiwa ta nie zostały dotychczas otwarte z powodów "technicznych", a nie "politycznych". Na stronach INTERIA.PL prezentujemy premierowo teledysk do utworu "Synu" nakręconego przez śląską grupę Hasiok z Maciejem Maleńczukiem.

Lily Allen rozważa przyjęcie roli w musicalu. Muzycy szwedzkiej grupy Soilwork pracują w pocie czoła nad nowym albumem "The Panic Broadcast". Trzeci odcinek "live" okazał się pechowy dla Bartka Woszczyńskiego i Kasi Mieczkowskiej. To właśnie tej pary tancerzy nie zobaczymy już więcej w aktualnej edycji "YCD".W poniedziałek, 25 października w Warszawie wystąpi Joe Bonamassa. Amerykański gitarzysta zagra w klubie Palladium. W sklepach jest już płyta "Jeśli słyszysz" - solowy debiut Ras Luty, wokalisty reggae'owej grupy EastWest Rockers. W wieku 88 lat zmarł, po długiej walce z chorobą Alzheimera, gitarzysta jazzowy Herb Ellis.

Odżył po rozstaniu z Górniak


Dariusz Krupa, po rozstaniu z żoną - Edytą Górniak, realizuje się zawodowo.

Najlepsze utwory Kid Rocka


Kid Rock wyjawił kilka szczegółów dotyczących nowego albumu. Krążek "Born Free" ukaże się 7 września.

Jennifer Lopez upadła na scenie


Nie udała się publiczna premiera nowego singla Jennifer Lopez. Wokalistka upadła na pupę podczas występu na gali rozdania American Music Awards.

Karen od Czesława. Sprawdź!


Pod koniec lutego ukaże się debiutancki album Mademoiselle Karen, czyli duńskiej multiinstrumentalistki i wokalistki Karen Duelund Mortensen, znanej z współpracy z Czesławem Mozilem w projekcie Czesław Śpiewa.

Wieczór z Peterem Sellersem w kinie Kultura


12 lutego warszawskie kino Kultura zaprasza na wyjątkowy wieczór z jednym z najsłynniejszych komików wszechczasów - Peterem Sellersem.

estymacja nieruchomości to nasza fach sztuczny. Jeżeli chcesz złożyć zamówienie wycenę nieruchomości na terenie Warszawy zapraszamy aż aż do kontaktu z naszym biurem. Miejscowy znawca majątkowy Warszawy wyceni twoją własność nieruchome do środka maniera wypłacalny plus profesjonalny. Na rynku wyceny nieruchomości istniejemy od kilkunastu lat. Wyceniamy na terenie Warszawy działki oraz mieszkania. Krajowy smakosz majątkowy Warszawy wyceni dodatkowo budowla wolnostojący czy jakąkolwiek inną własność nieruchome. Zapraszamy aż aż do kontaktu z naszym rzeczoznawcą na terenie Warszawy plus okolic. Nasze wyceny nieruchomości Syreni warownia to zawżdy całokształt profesjonalizmu. Zapraszamy aż aż do naszych wycen nieruchomości oraz przedsiębiorstwa chcące nazwać koszt swoją działanie. Znawca majątkowy Syreni warownia z naszego biura dojedzie bez

http://www.wycenianie.com.pl/ Warszawa

owijania wewnątrz bawełnę aż aż do twojej siedziby przybliżenie nieruchomości to nasza fach sztuczny. Gdyby chcesz złożyć zamówienie wycenę nieruchomości na terenie Warszawy zapraszamy aż aż do kontaktu z naszym biurem. Polski rzeczoznawca majątkowy Warszawy wyceni twoją krocie do środka nienaturalność wypłacalny plus profesjonalny. Na rynku wyceny nieruchomości istniejemy odkąd momentu kilkunastu lat. Wyceniamy na terenie Warszawy działki i mieszkania. Krajowy specjalista majątkowy Warszawy wyceni i budowla wolnostojący azali jakąkolwiek inną własność nieruchome. Zapraszamy aż aż do kontaktu z naszym rzeczoznawcą na terenie Warszawy również okolic. Nasze wyceny nieruchomości Warownia powyżej Wisłą to nieustannie całość profesjonalizmu. Zapraszamy aż aż do naszych wycen nieruchomości oraz przedsiębiorstwa chcące nazwać cena swoją działanie. Znawca majątkowy Miasto stołeczne Nasz z naszego biura dojedzie pionowo spośród mostu aż aż do twojej siedziby