To nie do Moskwy pojedzie najpierw Janukowycz


Pierwszą wizytę zagraniczną jako nowy prezydent Ukrainy Wiktor Janukowycz złoży w Brukseli, a nie w Moskwie - twierdzi gazeta "Kommiersant-Ukraina". Informację tę potwierdził także anonimowy przedstawiciel UE, na którego powołuje się agencja Reutera.

Trzy zawodniczki grające na co dzień za granicą powołał trener Krzysztof Przybylski na towarzyskie mecze reprezentacji piłkarek ręcznych z Turcją, które odbędą się 26 i 27 września w Antalyi. Holokaust został dokonany przez Niemców, ale z poparciem, choć marginalnym, innych Europejczyków - brzmi przedłożona przez europosłów, w tym Marka Siwca (SLD) i Bogusława Sonika (PO), deklaracja, pod którą mają podpisywać się członkowie Parlamentu Europejskiego. Festiwal kuchni w Jerozolimie. Na placu zebrali się kucharze z całego miasta, by przygotować lokalny specjał: pieczywo z jagnięciną i kurczakiem. A wszystko po to, by pobić rekord Guinnessa we wspólnym gotowaniu.Z reguły powinni ochraniać bezbronnych, czasem jednak dzieje się inaczej. W Republice Południowej Afryki policjant zastrzelił trzyletniego chłopca. "Odwagi, wstań kontynencie afrykański" - wzywał Benedykt XVI w homilii podczas niedzielnej mszy w bazylice watykańskiej z okazji zakończenia synodu biskupów dla Afryki. Przywódcy 28 państw NATO podejmą w 2010 roku na szczycie w Lizbonie decyzje w sprawie przyszłej obrony przeciwrakietowej w Europie - oświadczył na spotkaniu ministrów obrony Sojuszu Północnoatlantyckiego w Bratysławie sekretarz generalny NATO Anders Fogh Rasmussen.

Nie dość, że po raz kolejny odrzucił możliwość dyplomatycznego rozwiązania sporu wokół irańskiego programu atomowego, to na dokładkę prezydent Mahmud Ahmadineżad ponownie groził Izraelowi i jego poplecznikom.

"Nie, o takich rzeczach nie mówi się przy papieżu" - stwierdził przedstawiciel Watykanu, zajmujący się treściami przemówień gości Benedykta XVI. Czego zatem nie wypada mówić przy głowie Kościoła Katolickiego? Na pewno o seksskandalu z udziałem prominentnego polityka. Liderka światowego rankingu tenisistek Amerykanka Serena Williams i rozstawiona z numerem piątym Rosjanka Jelena Dementiewa, spotkają się w finale turnieju WTA Tour na twardych kortach w Sydney (z pulą nagród 600 tys. dol.).

Trzecia drużyna z grupy A Ligi Mistrzów będzie rywalem piłkarek ręcznych Zagłębia Lubin w 1/8 finału Pucharu Zdobywców Pucharów. W grupie tej grają same renomowane zespoły: Viborg HK (Dania), Podravka Vegeta Koprivnica (Chorwacja), Byasen HE (Norwegia) i HC Lipsk (Niemcy). Losowanie odbyło się we wtorek w Wiedniu. Demokratyczna przewodnicząca Izby Reprezentantów, Nancy Pelosi, została zakrzyczana na publicznym spotkaniu w Waszyngtonie, poświęconym ocenie reformy opieki zdrowotnej. Mistrzynie świata Rosjanki będą kolejnym rywalem polskich piłkarek ręcznych w eliminacjach mistrzostw Europy. Mecz odbędzie się w środę w Chorzowie. Polki po porażkach z Czarnogórą i Słowacją zajmują ostatnie miejsce w grupie i powalczą też o posadę trenera.Indyjska policja aresztowała 40-letniego oszusta matrymonialnego z Bombaju, który w ciągu 2,5 lat zawarł 14 małżeństw - pisze anglojęzyczna gazeta "Times of India" w wydaniu internetowym. Polski Związek Piłki Nożnej podpisze kontrakt z selekcjonerem Franciszkiem Smudą prawdopodobnie pod koniec grudnia. W czwartek doszło w Warszawie do spotkania władz PZPN z trenerem reprezentacji. Anna Rostkowska awansowała do poniedziałkowego półfinału biegu na 800 m 12. lekkoatletycznych mistrzostw świata w Berlinie. Zawodniczka klubu sportowego Athletic Jakać Młoda pod Łomżą uzyskała w kwalifikacjach piąty wynik - 2.02,37 w gronie 36 startujących.

Skra rozbiła Jastrzębie i jest blisko złota


Siatkarze PGE Skry Bełchatów pokonali na wyjeździe Jastrzębski Węgiel 3:0 w trzecim meczu finałowym PlusLigi siatkarzy. W rywalizacji do trzech zwycięstw bełchatowianie prowadzą 2-1 i tylko jedno zwycięstwo dzieli ich od obrony mistrzowskiego tytułu.

Clinton: należy kontynuować walkę o wolność


Upadek muru berlińskiego otworzył nowy rozdział nie tylko dla Niemiec, lecz dla całego świata - powiedziała w Berlinie sekretarz stanu USA Hillary Clinton, przemawiając w 20. rocznicę tamtych wydarzeń.

Kołtoń: Dla kogo klub?! Czyż nie dla fanów?


Ostatnio Henryk Kasperczak często powtarzał: "Jeśli chodzi o nasz futbol, to największym błędem ostatnich kilkunastu lat, było oddanie klubów w prywatne ręce". Ciekawa to opinia, ale pozostaje pytanie, czy było inne wyjście?

MŚ w łyżwiarskim wieloboju: Niedźwiedzki dziesiąty


Konrad Niedźwiedzki zajął dziesiąte miejsce w mistrzostwach świata w wieloboju łyżwiarskim na torze w holenderskim Heerenveen. Zwyciężył reprezentant gospodarzy Sven Kramer.

Robert Pires: Henry, jak moge?


Byy kolega Thierry'ego Henry z Arsenalu Londyn i reprezentacji Francji, Robert Pires zabra gos w sprawie synnego ju zagrania rk napastnika "Trjkolorowych" w rodowym meczu baraowym jego reprezentacji przeciwko Irlandii. - Jak moge to zrobi Thierry? - zapyta na amach prasy Pires.

estymacja nieruchomości to nasza fach sztuczny. Jeżeli chcesz złożyć zamówienie wycenę nieruchomości na terenie Warszawy zapraszamy aż aż do kontaktu z naszym biurem. Miejscowy znawca majątkowy Warszawy wyceni twoją własność nieruchome do środka maniera wypłacalny plus profesjonalny. Na rynku wyceny nieruchomości istniejemy od kilkunastu lat. Wyceniamy na terenie Warszawy działki oraz mieszkania. Krajowy smakosz majątkowy Warszawy wyceni dodatkowo budowla wolnostojący czy jakąkolwiek inną własność nieruchome. Zapraszamy aż aż do kontaktu z naszym rzeczoznawcą na terenie Warszawy plus okolic. Nasze wyceny nieruchomości Syreni warownia to zawżdy całokształt profesjonalizmu. Zapraszamy aż aż do naszych wycen nieruchomości oraz przedsiębiorstwa chcące nazwać koszt swoją działanie. Znawca majątkowy Syreni warownia z naszego biura dojedzie bez

http://www.wycenianie.com.pl/ Warszawa

owijania wewnątrz bawełnę aż aż do twojej siedziby przybliżenie nieruchomości to nasza fach sztuczny. Gdyby chcesz złożyć zamówienie wycenę nieruchomości na terenie Warszawy zapraszamy aż aż do kontaktu z naszym biurem. Polski rzeczoznawca majątkowy Warszawy wyceni twoją krocie do środka nienaturalność wypłacalny plus profesjonalny. Na rynku wyceny nieruchomości istniejemy odkąd momentu kilkunastu lat. Wyceniamy na terenie Warszawy działki i mieszkania. Krajowy specjalista majątkowy Warszawy wyceni i budowla wolnostojący azali jakąkolwiek inną własność nieruchome. Zapraszamy aż aż do kontaktu z naszym rzeczoznawcą na terenie Warszawy również okolic. Nasze wyceny nieruchomości Warownia powyżej Wisłą to nieustannie całość profesjonalizmu. Zapraszamy aż aż do naszych wycen nieruchomości oraz przedsiębiorstwa chcące nazwać cena swoją działanie. Znawca majątkowy Miasto stołeczne Nasz z naszego biura dojedzie pionowo spośród mostu aż aż do twojej siedziby