Spadek wartości funta


Cena funta spadła do najniższego poziomu od tygodnia w reakcji na publikowane dane makroekonomiczne.

Grupa Lotos nie powinna ponieść istotnych strat w związku z powodzią. Zmniejszenie popytu na paliwo może przełożyć się jednak na sprzedaż grupy - poinformował prezes Grupy Lotos Paweł Olechnowicz. Liczba osób ubiegających się po raz pierwszy o zasiłek dla bezrobotnych w ubiegłym tygodniu spadła w USA o 6 tys. wobec poprzedniego tygodnia i wyniosła 462 tys. - poinformował w czwartek Departament Pracy USA. Premier Rosji Władimir Putin ostrzegł wczoraj Unię Europejską, że znów mogą wystąpić problemy z tranzytem rosyjskiego gazu ziemnego przez terytorium Ukrainy. Zdaniem Putina, Kijów może mieć trudności z zapłatą za rosyjskie paliwo.Analitycy DI BRE, w raporcie z 17 listopada, obniyli rekomendacj dla Mostostalu Warszawa do "akumuluj" z "kupuj", obniajc jednoczenie cen docelow dla akcji spki do 79,6 z z 84,7 z. Zdaniem ekspertw, czwartkowe notowania zotego zalene bd od danych z USA oraz krajowych wynikw produkcji przemysowej za padziernik. Ekonomici spodziewaj si lekkiego osabienia krajowej waluty, w lad za czym wystpi spadki na rynku papierw dunych. Polski rynek obligacji korporacyjnych, po słabych pierwszych trzech kwartałach 2009 r., może się ożywić w 2010 r. - wynika z opublikowanego w czwartek raportu agencji Fitch.

Cena emisyjna akcji spółki Berling, dystrybutora maszyn i urządzeń chłodniczych, została ustalona na 7 zł, czyli w dolnej granicy przedziału 7-9,5 zł - podała spółka w komunikacie prasowym.

Grupa TVN po III kwartałach 2009 roku podtrzymała plan wydatków inwestycyjnych, a także liczby abonentów i ARPU platformy "n" - podała spółka w raporcie kwartalnym. Analitycy DI BRE Banku w raporcie z 8 marca obniżyli cenę docelową akcji Famuru do 2,16 zł z 2,2 zł, podtrzymując dla nich rekomendację "sprzedaj".

W środę mieliśmy do czynienia z poprawą nastrojów na amerykańskich parkietach. Zaledwie po 30 minutach główne indeksy osiągnęły poziom o 1% wyższy w stosunku do wtorkowego zamknięcia. Economists who'd gathered at a conference in St. Louis Monday said they are glad the Nobel Prize in economics has finally been awarded to a woman, though few were very familiar with the work of Elinor Ostrom or her fellow winner, Oliver Williamson. To, co początkowo wyglądało jak większa korekta, skończyło się po raz kolejny bardzo niewielkimi ruchami. Złoty straty wobec euro odrobił już w poniedziałek, a sporą część strat wobec dolara - w piątek.Mediatel, który zamierza przejąć Centernet, podpisał z wielkopolskim operatorem telekomunikacyjnym Inea list intencyjny dotyczący wspólnej budowy infrastruktury telekomunikacyjnej dla usług telefonii mobilnej - podał Mediatel w komunikacie. Pakiet działań stymulujących chińską gospodarkę wpłynął prawdopodobnie na odbicie wzrostu gospodarczego w III kwartale do poziomu najwyższego w 2009 roku. Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów nałożył na Rainbow Tours karę w wysokości 210 tys. zł, gdyż spółka stosowała w umowach niedozwolone klauzule - podał UOKiK w komunikacie.

Inflacja w dół? To nie takie pewne


O ile wzrosły ceny w maju - dowiemy się o godzinie 14., kiedy Główny Urząd Statystyczny poda oficjalne dane o inflacji. Ministerstwo Finansów oczekuje kolejnego miesiąca spadku tempa wzrostu cen w przeciwieństwie do analityków, którzy prognozowali utrzymanie poziomu inflacji z kwietnia. Ale wiadomo już, że żywność w maju drożała bardzo szybko.

Jak zarobić miliardy na emisji


Portugalia może być pierwszym krajem, z którym Polska podpisze umowę na sprzedaż praw do emisji CO2 - dowiedziała się "Rzeczpospolita". Umożliwi to ustawa o systemie zarządzania emisjami gazów cieplarnianych i innych substancji, która wchodzi w życie we wrześniu.

Szykuje się wielka reforma w UE. Polska może stracić miliardy złotych


Bruksela proponuje reformę wspólnego budżetu. Chce postawić na innowacyjność gospodarki i ochronę klimatu. Rząd boi się utraty miliardów z dopłat rolnych i funduszy regionalnych - informuje "Rzeczpospolita".

Podróbka niejedno ma imię


Ukraińska milicja w rejonie połtawskim zlikwidowała... nielegalną fabrykę samochodów. Zakład w okolicy miejscowości Kremieńczuk montował rocznie około stu podrabianych pojazdów marki KrAZ.

Tylko skuteczne porady prawne Wrocław pomogą ci rozwiązać problemy

Nie dojdzie do sprzedaży Hummera Chińczykom


General Motors poinformował w środę, że sprzedaż marki Hummer (samochody terenowe) chińskiemu przedsiębiorstwu Sichuan Tengzhong Heavy Industrial Machines Co. nie dojdzie do skutku. Deficytowy Hummer ma więc zostać zlikwidowany.

estymacja nieruchomości to nasza fach sztuczny. Jeżeli chcesz złożyć zamówienie wycenę nieruchomości na terenie Warszawy zapraszamy aż aż do kontaktu z naszym biurem. Miejscowy znawca majątkowy Warszawy wyceni twoją własność nieruchome do środka maniera wypłacalny plus profesjonalny. Na rynku wyceny nieruchomości istniejemy od kilkunastu lat. Wyceniamy na terenie Warszawy działki oraz mieszkania. Krajowy smakosz majątkowy Warszawy wyceni dodatkowo budowla wolnostojący czy jakąkolwiek inną własność nieruchome. Zapraszamy aż aż do kontaktu z naszym rzeczoznawcą na terenie Warszawy plus okolic. Nasze wyceny nieruchomości Syreni warownia to zawżdy całokształt profesjonalizmu. Zapraszamy aż aż do naszych wycen nieruchomości oraz przedsiębiorstwa chcące nazwać koszt swoją działanie. Znawca majątkowy Syreni warownia z naszego biura dojedzie bez

http://www.wycenianie.com.pl/ Warszawa

owijania wewnątrz bawełnę aż aż do twojej siedziby przybliżenie nieruchomości to nasza fach sztuczny. Gdyby chcesz złożyć zamówienie wycenę nieruchomości na terenie Warszawy zapraszamy aż aż do kontaktu z naszym biurem. Polski rzeczoznawca majątkowy Warszawy wyceni twoją krocie do środka nienaturalność wypłacalny plus profesjonalny. Na rynku wyceny nieruchomości istniejemy odkąd momentu kilkunastu lat. Wyceniamy na terenie Warszawy działki i mieszkania. Krajowy specjalista majątkowy Warszawy wyceni i budowla wolnostojący azali jakąkolwiek inną własność nieruchome. Zapraszamy aż aż do kontaktu z naszym rzeczoznawcą na terenie Warszawy również okolic. Nasze wyceny nieruchomości Warownia powyżej Wisłą to nieustannie całość profesjonalizmu. Zapraszamy aż aż do naszych wycen nieruchomości oraz przedsiębiorstwa chcące nazwać cena swoją działanie. Znawca majątkowy Miasto stołeczne Nasz z naszego biura dojedzie pionowo spośród mostu aż aż do twojej siedziby