Derby Nowego Jorku: Rangers rozbili Islanders


Hokeiści Buffalo Sabres pokonali w środowym meczu ligi NHL Montreal Canadiens 3-2 po karnych, mimo że dwie minuty przed zakończeniem regulaminowego czasu gry przegrywali 0-2.

Tomasz Bednarek i Mateusz Kowalczyk awansowali do ćwierćfinału turnieju ATP na kortach ziemnych w Belgradzie (z pulą nagród 424 950 euro). W pierwszej rundzie polscy tenisiści pokonali Amerykanina Jamesa Cerretaniego i Kanadyjczyka Adila Shamasdina 6:2, 6:4. Ponad 30 państw uczestniczy w akcji ratunkowej na Haiti po tragicznym trzęsieniu ziemi, które dotknęło ten kraj we wtorek - oświadczył w czwartek rzecznik Departamentu Stanu USA Philip Crowley. W Port-au-Prince jest już osiem ekip poszukujących ofiar, czyli około 260 osób - dodał. Władze Grecji poinformowały w poniedziałek, że szalejące tam pożary zaczynają zagrażać domom w południowej i centralnej części kraju, gdzie silny wiatr utrudnia strażakom walkę z żywiołem.Austria przyłączy się do budowy rosyjskiego gazociągu South Stream. Odpowiednia umowa międzyrządowa zostanie podpisana w sobotę podczas wizyty premiera Władimira Putina w Wiedniu - poinformował rzecznik austriackiego ministerstwa gospodarki. Na 18 lat więzienia skazał w piątek sąd w Tajlandii działaczkę polityczną oskarżoną o obrażanie monarchii w mowach wygłaszanych na antyrządowych manifestacjach. Anna Jesień awansowała do wtorkowego półfinału biegu na 400 metrów przez płotki lekkoatletycznych mistrzostw świata w Berlinie.

W najbliższy weekend siatkarki i siatkarze mają przerwę w rozgrywkach ligowych. Nie oznacza to jednak, że kibice będą się nudzić. Na warszawskim Torwarze dojdzie do Meczu Gwiazd.

Potężne osunięcie ziemi po ulewnych deszczach w prowincji Jawa Zachodnia w Indonezji zabiło co najmniej cztery osoby, 60 ludzi jest zasypanych - podały lokalne media. Liczba bezrobotnych w Niemczech zmniejszyła się w kwietniu w porównaniu z marcem o 162 tys., do 3,406 mln - poinformowała Federalna Agencja do Spraw Pracy (BA) z siedzibą w Norymberdze.

Rosyjski oligarcha Borys Bieriezowski wygrał sprawę o oszczerstwo przeciwko rosyjskiej telewizji i radiu RTR, które w programie o otruciu byłego agenta KGB Aleksandra Litwinienki wskazywały na Bieriezowskiego jako organizatora tego morderstwa. W Afganistanie zakończyły się dzisiaj o godz. 16 czasu lokalnego (13.30 czasu polskiego) wybory prezydenckie oraz do rad prowincji. Problemy bezpieczeństwa europejskiego, w tym tarcza rakietowa, stosunki z Rosją oraz wizy amerykańskie dla Polaków, były czołowymi tematami rozmów ministra spraw zagranicznych Radosława Sikorskiego w pierwszym dniu jego wizyty w USA.W Zatoce Meksykańskiej trwa nieprzerwana walka z ropą wyciekającą z pozostałości po platformie naftowej "Deepwater Horizon". Pod wodę opuszczono drugą, mniejszą niż poprzednia kopułę, która ma zatrzymać płynącą z szybu ropę. Międzynarodowy Komitet Czerwonego Krzyża uruchomił stronę internetową, która ma pomóc Haitańczykom w znalezieniu bliskich zaginionych podczas trzęsienia ziemi w stolicy Haiti Port-au-Prince. Ślady po polskiej historii słynnego paryskiego Hotelu Lambert, byłego czołowego ośrodka Wielkiej Emigracji, zostaną zachowane - zapewnił PAP ambasador RP w Paryżu Tomasz Orłowski, komentując piątkowe porozumienie, pozwalające na rozpoczęcie przebudowy zabytku.

Hiszpania: w czasach kryzysu rodzi się mniej dzieci


Kryzys gospodarczy spowodował, że w Hiszpanii rodzi się mniej dzieci - poinformował tamtejszy urząd statystyczny (INE). W 2009 roku zanotowano 10,73 urodzeń na 1000 mieszkańców. Spadek liczby urodzeń wystąpił po raz pierwszy od 10 lat.

Nowożeńcy po ślubie trafili do więzienia


Para nowożeńców z Hyannis w stanie Massachusetts spędziła noc poślubną w więzieniu, po tym jak panna młoda usiłowała przejechać dawną sympatię poślubionego właśnie męża - poinformowała lokalna policja.

Trener Comarch Cracovii Rudolf Rohaczek znów w szpitalu


Trener hokejowych mistrzów Polski Comarch Cracovii Rudolf Rohaczek po raz drugi w ciągi kilku tygodni trafił do szpitala. Powodem są problemy z ciśnieniem - podał serwis internetowy klubu.

Sikorski: w Afganistanie jeszcze dwa lata


"Za około dwa lata" Wojsko Polskie zacznie wycofywać się z Afganistanu, zapowiedział szef polskiej dyplomacji Radosław Sikorski. Na razie jednak Polaków na wojnie będzie więcej.

Apel o oszczędzanie cywilów w Iraku i Afganistanie


Przewodniczący kolegium szefów sztabów sił zbrojnych USA admirał Mike Mullen wezwał wojska amerykańskie do takiego prowadzenia wojen w Iraku i Afganistanie, aby minimalizować cywilne ofiary wśród miejscowej ludności.

estymacja nieruchomości to nasza fach sztuczny. Jeżeli chcesz złożyć zamówienie wycenę nieruchomości na terenie Warszawy zapraszamy aż aż do kontaktu z naszym biurem. Miejscowy znawca majątkowy Warszawy wyceni twoją własność nieruchome do środka maniera wypłacalny plus profesjonalny. Na rynku wyceny nieruchomości istniejemy od kilkunastu lat. Wyceniamy na terenie Warszawy działki oraz mieszkania. Krajowy smakosz majątkowy Warszawy wyceni dodatkowo budowla wolnostojący czy jakąkolwiek inną własność nieruchome. Zapraszamy aż aż do kontaktu z naszym rzeczoznawcą na terenie Warszawy plus okolic. Nasze wyceny nieruchomości Syreni warownia to zawżdy całokształt profesjonalizmu. Zapraszamy aż aż do naszych wycen nieruchomości oraz przedsiębiorstwa chcące nazwać koszt swoją działanie. Znawca majątkowy Syreni warownia z naszego biura dojedzie bez

http://www.wycenianie.com.pl/ Warszawa

owijania wewnątrz bawełnę aż aż do twojej siedziby przybliżenie nieruchomości to nasza fach sztuczny. Gdyby chcesz złożyć zamówienie wycenę nieruchomości na terenie Warszawy zapraszamy aż aż do kontaktu z naszym biurem. Polski rzeczoznawca majątkowy Warszawy wyceni twoją krocie do środka nienaturalność wypłacalny plus profesjonalny. Na rynku wyceny nieruchomości istniejemy odkąd momentu kilkunastu lat. Wyceniamy na terenie Warszawy działki i mieszkania. Krajowy specjalista majątkowy Warszawy wyceni i budowla wolnostojący azali jakąkolwiek inną własność nieruchome. Zapraszamy aż aż do kontaktu z naszym rzeczoznawcą na terenie Warszawy również okolic. Nasze wyceny nieruchomości Warownia powyżej Wisłą to nieustannie całość profesjonalizmu. Zapraszamy aż aż do naszych wycen nieruchomości oraz przedsiębiorstwa chcące nazwać cena swoją działanie. Znawca majątkowy Miasto stołeczne Nasz z naszego biura dojedzie pionowo spośród mostu aż aż do twojej siedziby